Kategorie: 2014-15

Mateřská škola - Zahradní slavnost

V jarních měsících jsme se věnovali příhodným tématům, jako jsou původ i tradice velikonočních svátků, domácí zvířátka jejich mláďátka, bezpečnost na silnicích, o bylinkách, proběhlo nacvičování a besídky ke Dni matek, navštěvovali jsme dopravní i dětské hřiště.

Začali jsme také jezdit na plavecký výcvik do Jindřichova Hradce. Blížící se léto je příslibem mnoha dětských radostí, které začíná oslavou Dětského dne, probíhají různé výlety, tradiční rozloučení předškoláků s mateřskou školou a hurá na prázdniny. Oslavu svátku dětí jsme letos posunuli až na předposlední červnový víkend s vidinou pravého letního počasí, naplánovali jsme ji na první letní den, 21. června a pojali ji jako Zahradní slavnost. Připravovali jsme s dětmi výzdobu, plánovali program, občerstvení a těšili se. Hlavním sponzorem této oslavy byl pan Daniel Oravec, hudebník ze skupiny Vypsaná fixa. Dalšími sponzory byli místní organizace KSČM, místní organizace Svazu tělesně postižených, paní Pavlína Podhrázská a Obec Studená. O zábavu se postaral pan Šimon Pečenka s programem plným písniček, soutěží, diskotékou a balónkovou dílničkou. Občerstvení bylo zajištěno pro děti zdarma silami našich provozních pracovnic a dospělým byl připraven vyhovět pan Škoda. Škoda, že s prvním letním dnem nevyšlo i letní počasí. Právě počasí asi některé návštěvníky odradilo. Celkem přišlo 80 dětí s rodiči, všichni si užili pohodové nedělní odpoledne a většina z nich při odchodu tuto akci pochválila.

11 / 2018
Dnes je 20. 11. 2018