Kategorie: Mateřská škola

Prosinec V MŠ

V prosinci se za námi na pár dnů přišla podívat pravá zima, čehož děti pořádně využily na školní zahradě. Vyzkoušely si práci s hrably, jízdu na kluzácích a spoustu různých her na sněhu.

V teplíčku ve školce jsme měli na programu povídání i praktické zkoušení zvyků a tradic pojících se k poslednímu měsíci v roce. Přišel k nám Mikuláš s čertem, Ježíšek s nadílkou na všestranný rozvoj dětí všech věkových kategorií a opět k nám zavítalo divadlo, tentokrát s vánoční tématikou s názvem Vánoční rybička. V ZŠ mateřská škola organizovala představení: Slyšte, slyšte, aneb Co se stalo v Betlémě.
Celá školka se také vydala na výlet do J. Hradce, kde jsme navštívili muzeum s edukačními dílnami na téma Afrika a okoukli jsme i tradiční Krýzovy jesličky.
Nejstarší děti ze všech tříd se zúčastnily vánočního koncertu v ZŠ a také potěšily svým vystoupením spolek invalidů na jejich setkání v hospůdce U Šebestů.
Většina dětí se také vydala do pečovatelského domu, kde děti popřály všem obyvatelům krásné vánoční svátky a předaly jim andílky pro radost. Ze srdce jsme také poděkovali panu Kořínkovi za jeho finanční dárek pro děti ze školky. Ještě jednou srdečně děkujeme.