Kategorie: Ze života školy, Aerobic

Aerobic v Počátkách

V sobotu 21. 4. 2018 se děvčata z kroužku Aerobiku zúčastnila Krajské přehlídky pódiových skladeb. Jedná se o přehlídku, která se v Počátkách uskutečnila již po deváté, a letos se zde představilo 22 pódiových skladeb z celého kraje.

Základní školu ve Studené reprezentovaly dvě skupiny. Děvčata ve věkové kategorii 8 10 let s názvem skladby Kovbojky a starší, v kategorii 11 13, pod názvem Roboti. Celé dopoledne jsme si všichni, včetně našich podporovatelů, velice užili a domů jsme odjeli s diplomy za účast a se dvěma slaďoučkými dorty.
Před sebou máme ještě jednu akci, tentokrát soutěžní. V sobotu 19. 5. budeme bojovat o cenné kovy a putovní pohár na již 3. ročníku Roztančené kostky cukru, kterou pořádá DDM v Dačicích. Tímto Vás na tuto akci zveme a budeme rádi, když naše týmy přijedete podpořit!