Zdroj: http://www.zsstudena.cz/index.php?a=ze-zivota-skoly/rozlouceni-s-devataky-2019  •  Vydáno: 1.7.2019 10:07  •  Autor: Jaroslava Všohájková

Rozloučení s deváťáky 2019

Ani jsme se nenadáli a už je tu opět konec školního roku. Prvňáčci dostali svá první školní vysvědčení, osmáci důležité vysvědčení, které se započítává k přijímacím zkouškám, ale přece jen nejvíc se těšili deváťáci.

Všichni se dostali na své vysněné střední školy, už se nemohli dočkat až „vypadnou“, ale už při čtvrtečním loučení s učiteli je přepadla nostalgie a ukáplo i mnoho slziček. V páteční slavnostní den přišli všichni oblečení opravdu jako na slavnost. Slavnostní chvíli přizpůsobili i své vystupování. My i jejich rodiče jsme na ně byli hrdí. Chovali se důstojně a dospěle. Po stužkování ve třídě došli v tradičním průvodu do multifunkčního sálu Obecního úřadu, kde jim bylo předáno jejich poslední vysvědčení z naší základní školy. Celá slavnost končila tradičním fotografováním u hodin v parčíku. Všem absolventům přejeme nejen mnoho úspěchů v dalším studiu, ale hlavně celý další spokojený profesní i soukromý život.